ScientiQ je agencija, ki se nahaja v mestu Breda na Nizozemskem in nudi podporo študentom pri iskanju Erasmus+ praks (t. i. Dutch Lab Experience) s svojo bazo strank - velikih podjetij, ki iščejo študente za prakso v laboratorijih. Študentom krijejo nastanitev, stroške potovanja na lokacijo in morebitno zavarovanje, v kolikor je potrebno za delo. Podrobneje o agenciji in ponudbi dela v letakih spodaj.

Študentje BF imajo možnost financiranja, ki je hkrati pogoj za opravljanje omenjene prakse. Podrobnosti najdete v že objavljenem in podaljšanem Erasmus+ razpisu za praktično usposabljanje v študijskem letu 2023/24>>>.

Prijava poteka preko VIS in Mednarodne pisarne BF (NAVODILA>>>). Sporazum mora biti sklenjen pred prijavo.

Rok za prijavo: mesec dni pred pričetkom prakse.

Trenutno agencija išče študente za izvajanje mikrobioloških analiz. Več informacij na njihovi spletni strani>>> in na e-naslovu .

Dutch Lab Experience Info Students.pdf

Dutch Lab Experience vacancies Students.pdf