Pohvale fakultete prejmejo najboljši pedagoški delavci, najboljši študenti letnikov in študenti oz. skupine študentov, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete.
Pohvale fakultete prejmejo najboljši pedagoški delavci na posameznem oddelku ali študiju fakultete v preteklem študijskem letu.
Pohvale fakultete prejmejo najboljši študenti letnikov prejme najboljšemu študentu 1. in 2. letnika posameznega študijskega programa 1. stopnje ter 1. letnika posameznega študijskega programa 2. stopnje v preteklem študijskem letu. Za najboljšega študenta letnika se šteje študent, ki je v preteklem študijskem letu opravil vse izpite, ki so pogoj za prehod v višji letnik in dosegel najvišjo povprečno oceno izpitov in vaj v letniku, vendar najmanj 9,1.
Pohvalo fakultete prejmejo tudi študenti oziroma skupine študentov, ki je s svojimi raziskovalnimi, študijskimi in športnimi dosežki na obštudijskem področju dosegel vidnejše rezultate in kvalitetno zastopal fakulteto v tujini ali doma, v preteklem študijskem letu. Z rezultati je pripomogel k večjemu ugledu ali delovanju fakultete.
Pohvale fakultete se podeljujejo skladno s Pravili o nagradah in priznanjih Biotehniške fakultete .
Prejemniki pohval fakultete v študijskem letu 2019/2020 so
Pohvale fakultete v študijskem letu 2017/2018
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2017/2018:
- doc. dr. Zalika Črepinšek, Oddelek za agronomijo
- doc. dr. Miloš Vittori, Oddelek za biologijo
- prof. dr. Robert Brus, Oddelek za gozdarstvo
- izr. prof. dr. Valentina Schmitzer, Oddelek za krajinsko arhitekturo
- asist. dr. Matjaž Pavlič, Oddelek za lesarstvo
- izr. prof. dr. Aleš Kuhar, Oddelek za zootehniko
- asist. dr. Petra Terpinc, Oddelek za živilstvo
- prof. dr. Jernej Jakše, Študij Biotehnologija
- prof. dr. Darja Žgur Bertok, Študij Mikrobiologija
- prof. dr. Franci Avsec, Študij ekonomike naravnih virov
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2017/2018:
Oddelek za agronomijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Žiga Vogrin (9,60), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
- Ana Schwarzmann (9,75), 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Nuša Golob (9,95), 1. letnik
- Anamarija Primc (9,63), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Ester Premate (9,73), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
- Janja Skok (9,53), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biološko izobraževanje
- Jure Mravlje (9,80), 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo
- Visokošolski študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
- Tadej Dagarin (9,10), 1. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Svit Brudar (9,10), 1. letnik
- Aljaž Puhek (9,41), 2. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Jerica Kobal (9,69), 1. letnik
- Zala Dimc (9,44), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Ana Pečnik (9,64), 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Visokošolski študijski program 1. stopnje Lesarsko inženirstvo
- Metod Cvetko (9,11), 1. letnik
- Klemen Buh (9,72), 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Tine Kalač (9,71), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
- Eli Keržič (9,90), 1. letnik
Oddelek za zootehniko
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Marjana Gerželj (9,50), 1. letnik
- Tamara Drobež (9,45), 2. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Belmin Lisičić (9,30), 1. letnik
- Varineja Drašler (9,89), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Prehrana
- Tina Thaler (9,73), 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Kaja Adamek, Primož Fabjan in Katja Horvat (9,59), 1. letnik
- Eva Lavrenčič (9,80), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Janja Stošicki (9,63), 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Maruša Kerenčič (9,87), 1. letnik
- Jakob Mraz (9,35), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Erik Rihtar (9,76), 1. letnik
Pohvale fakultete študentom, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2017/2018:
- Ekipa EUSO 2018 v sestavi: Eva Bavcon, Andraž Dolar, Petra Drčar, Nastja Fras, Sara Gačnik , Mateja Grabar, Barbara Hrastar, Klemen Kisovec, Katja Klobučar, Ana Lasič, Jure Mravlje, Ana Pšeničnik, Miša Rus, Eva Šajn, Janko Šet, Petra Zadravec, Nika Žalec
- Ekipa organizatorjev Poletne šole BF 2018 v sestavi: Neža Fras, Živa Fras, Eva Pavliha, Anja Rutar, Andrea Šarvari
- Klara Korenčan
- Jernej Jurič
Pohvale fakultete v študijskem letu 2016/2017
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. Letu 2016/2017:
- doc. dr. Matej Vidrih, Oddelek za agronomijo
- asist. Anastasija Panevska, Oddelek za biologijo
- izr. prof. dr. David Hladnik, Oddelek za gozdarstvo
- asist. Andrej Bašelj, Oddelek za krajinsko arhitekturo
- izr. prof. dr. Maks Merela, Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Emil Erjavec, Oddelek za zootehniko
- asist. dr. Maja Paš, Oddelek za živilstvo
- prof. dr. Tanja Kunej, Študij Biotehnologija
- asist. Simon Sretenović, Študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2016/2017:
Oddelek za agronomijo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Anja Pavlin (9,50), 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Žiga Vogrin (9,33), 1. letnik
- Ana Novak (9,10), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
- Sara Pintarič (9,65), 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Anamarija Primc (9,84), 1. letnik
- Anja Kos (9,79), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
- Andraž Dolar (9,53), 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Aljaž Puhek (9,60), 1. letnik
- Miha Kržič (9,23), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
- Anže Martin Pintar (9,38), 1. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Katja Štucin (9,31), 1. letnik
- Luka Bajde (9,75), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Živa Zupančič in Keti Malchevska (9,80), 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Tine Kalač (9,50), 1. letnik
- Jure Lobnik (9,17), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
- Damjana Rižnik (9,35), 1. letnik
Oddelek za zootehniko
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Tamara Drobež (9,18), 2. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Varineja Drašler (9,35), 1. letnik
- Erika Jesenko (9,42), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
- Florijan Cajzek (9,17), 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Eva Lavrenčič (9,82), 1. letnik
- Karin Hrovatin (9,95), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Nina Pirih (9,81), 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Natalija Govedić in Jakob Mraz (9,13), 1. letnik
- Rebeka Butkovič (9,55), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Patricija Majger (9,37), 1. letnik
Pohvale fakultete študentom, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2016/2017:
- Zmagovalna ekipa Ecotrophelia 2017 v sestavi Sabina Vrecl, Neža Miklavič, Gregor Sok, Nina Ogorevc in Lea Prelovšek
- Jure Mravlje
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2015/2016
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2015/2016:
- doc. dr. Matjaž Glavan, Oddelek za agronomijo
- doc. dr. Simona Prevorčnik, Oddelek za biologijo
- pred. Gorazd Janko Oddelek za gozdarstvo
- asist. Nejc Florjanc, Oddelek za krajinsko arhitekturo
- asist. dr. Matjaž Pavlič, Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Janez Salobir, Oddelek za zootehniko
- doc. dr. Mojmir Wondra, Oddelek za živilstvo
- prof. dr. Hrvoje Petkovič, Študij Biotehnologija
- prof. dr. Mateja Erdani Kreft, Študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2015/2016
Oddelek za agronomijo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Anja PAvliln (9,35), 1. letnik
- Jan ŠUŠTERŠIČ (9,60), 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Tomaž ŽIŽEK (9,55), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
- Špela PUCIHAR (9,39), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
- Tina HAJDINJAK (9,25), 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Anja KOS (9,74), 1. letnik
- Maruša SKUBIC (9,85), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Tjaša PRŠIN (9,40), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
- Katarina ŠOLN (9,75), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biološko izobraževanje
- Mojca STRGAR (9,50), 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
- Simon LENDVAI (9,15), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
- Peter SMOLNIKAR (9,29), 1. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Luka BAJDE (9,69), 1. letnik
- Tilen TAMŠE (9,68), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Tadeja AŽMAN (9,67), 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologije lesa in vlaknatih kompozitov
- Andrej FAŠALEK (9,33), 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Eli KERŽIČ (9,89), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
- Damjan ŽGAJNER (9,50), 1. letnik
Oddelek za zootehniko
- Magistrski študijski program 2. stopnje Znanost o živalih
- Žan PEČNIK (9,52), 1. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Tjaša ŽOHAR (9,25), 1. letnik
- Emanuela ČERČEK VILHAR (9,63), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
- Ines BERDNIK (9,61), 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Nejc JAKOŠ (9,75), 1. letnik
- Ana marija HABIČ (9,95), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Karin HROVATIN (9,88), 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Rebeka BUTKOVIČ, Tina ŠKET (9,40), 1. letnik
- Haris MUNJAKOVIĆ, Erik RIHTAR (9,61), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Leon DEUTSCH (9,32), 1. letnik
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2014/2015
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2014/2015:
- prof. dr. Dominik Vodnik, Oddelek za agronomijo
- asist. dr. Tatjana Robič, Oddelek za biologijo
- doc. dr. Thomas Andrew Nagel, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- doc. mag. Mateja Kregar Tršar, Oddelek za krajinsko arhitekturo
- prof. dr. Miha Humar, Oddelek za lesarstvo
- asist. Tina Flisar, Oddelek za zootehniko
- prof. dr. Polona Jamnik, Oddelek za živilstvo
- doc. dr. Tjaša Danevčič, Študij Biotehnologija
- prof. dr. David Stopar, Študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2014/2015:
Oddelek za agronomijo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Jan ŠUŠTERŠIČ (9,25), 1. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Ana MAROLT (9,70), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
- Natalija DOVČ (9,47), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
- Matej VOŠNJAK (9,60), 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Maruša SKUBIC (9,79), 1. letnik
- Aljaž JAKOB (9,71), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Blaž BLAŽIČ (9,47), 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
- Anastasija PANEVSKA (9,60), 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Anže Martin PINTAR (9,24), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
- Črt ŠUŠTAR (9,36), 1. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Ana PEČNIK (9,44), Tilen TAMŠE (9,44), 1. letnik
- Keti MALCHEVSKA (9,79), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Lara GLIGIĆ (9,54), 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologije lesa in vlaknatih kompozitov
- Luka KASTELIC (9,22), Jure KOREN (9,22), 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Eli KERŽIČ (9,39), 1. letnik
- Gregor SMONKAR (9,70), 2. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Sara PLASKAN (9,45), 1. letnik
- Manca PERKO (9,41), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
- Rok OPARA (9,83), 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Anamarija HABIČ (9,94), 1. letnik
- Tajda KLOBUČAR (9,75), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Vita ROZMAN (9,88), 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Erik RIHTAR (9,20), 1. letnik
- Tim PREZELJ (9,94), 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Sara VIDMAR (9,65), 1. letnik
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2014/2015:
- Martina PODGORŠEK – predsednica DŠ Mikrobiologije, izvajanje projektov ŠSBF
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2013/2014
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2013/2014:
- doc. dr. Marjetka Suhadolc Oddelek za agronomijo
- prof.dr. Kristina Sepčić Oddelek za biologijo
- asist. Gregor Meterc Oddelek za gozdarstvo
- asist. dr. Nadja Penko Seidl Oddelek za krajinsko arhitekturo
- prof. dr. Sergej Medved Oddelek za lesarstvo
- doc. dr. Marija Klopčič Oddelek za zootehniko
- prof. dr. Tatjana Košmerl Oddelek za živilstvo
- doc. dr. Matej Butala Študij Biotehnologija
- prof. dr. Tatjana Avšič - Županc Študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2013/2014:
Oddelek za agronomijo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Klemen STANONIK, 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Ana MAROLT, 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
- Aleš PLUT, 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Janko ŠET, 1. letnik
- Brina STANČIČ, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Nina LOZEJ, 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
- Maruša VADNOV, 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
- Domen ARNIČ, 1. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Peter SMOLNIKAR, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
- Jernej JAVORNIK, 1. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Keti MALCHEVSKA in Živa ZUPANČIČ, 1. letnik
- Tadeja Ažman, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Tadej BEVK, 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Gregor SMONKAR, 1. letnik
- Nejc TERAŽ, 2. letnik
Oddelek za zootehniko
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Anja STREL, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Znanost o živalih
- Jakob LESKOVEC, 1. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Manca PERKO, 1. letnik
- Simona FABJAN, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
- Eva MRAVLJAK, 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Klara PILETIČ, 1. letnik
- Mersiha BJELIĆ, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Miha ŠKALIČ, 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Tim PREZELJ, 1. letnik
- Katarina BAČNIK, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Mateja MERVIČ, 1. letnik
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2013/2014
- Mitja KREVS, atletika
- Zmagovalna ekipa EcoTrophelia Slovenia – Binny Muffs
- Gašper SVETELJ
- Katarina BOROVŠAK
- Anže ROGELJ
- Anja ZUPAN
- Luka VOGLAR
- Organizacijski odbor Poletne Šole Antibiotiki in dogodka Mikrobiološka družina: Martina ŠTAMPAR, Urša BRENČIČ in Gašper GRUBELNIK
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2012/2013
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2012/2013:
- doc. dr. Helena Šircelj Oddelek za agronomijo
- prof. dr. Marko Kreft Oddelek za biologijo
- asist. Dejan Firm Oddelek za gozdarstvo
- doc. dr. Darja Matjašec Oddelek za krajinsko arhitekturo
- doc. dr. Aleš Straže Oddelek za lesarstvo
- doc. dr. Aleš Kuhar Oddelek za zootehniko
- doc. dr. Mojmir Wondra Oddelek za živilstvo
- prof. dr. Mojca Narat študij Biotehnologija
- asist. dr. Iztok Dogša študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2012/2013:
Oddelek za agronomijo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Tilen PETRIČ, 1. letnik
- Boštjan TAŠNER, 2. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Matej VOŠNJAK, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
- Martina LAVRIČ, 1. letnik
Oddelek za biologijo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
- Brina STANČIČ, 1. letnik
- Tina SNOJ, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Strukturna in funkcionalna biologija
- Anže ROGELJ, 1. letnik
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Peter SMOLNIKAR, 1. letnik
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Tadeja AŽMAN, 1. letnik
- Lara GLIGIĆ in Davor DUŠANIĆ, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
- Aljaž BABIČ, 1. letnik
Oddelek za lesarstvo
- Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
- Nejc ZAKRAJŠEK, 1. letnik
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
- Nejc TERAŽ, 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
- Jure ŽIGON, 1. letnik
Oddelek za živilstvo
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Simona FABJAN, 1. letnik
- Rok OPARA, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Prehrana
- Uroš JEDLOVČNIK, 1. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
- Natalija PUSTIŠEK, 1. letnik
Študij biotehnologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
- Mersiha BJELIĆ, 1. letnik
- Miha BAHUN, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
- Taja JESENIČNIK, 1. letnik
Študij mikrobiologije
- Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
- Doris MAHNIČ, roj. RANT, 2. letnik
- Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
- Mateja DOLENC, 1. letnik
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2012/2013:
- Žiga PANDUR, Gorsko kolesarstvo
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2011/2012
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2011/2012:
- prof. dr. Robert VEBERIČ – Oddelek za agronomijo
- doc. dr. Martina BAČIČ – Oddelek za biologijo
- doc. dr. Klemen JERINA – Oddelek za gozdarstvo
- doc. dr. Aleš MLAKAR – Oddelek za krajinsko arhitekturo
- asist. dr. Matej JOŠT – Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Jurij POHAR – Oddelek za zootehniko
- prof. dr. Božidar ŽLENDER – Oddelek za živilstvo
- doc. dr. Polona JAMNIK – študij Biotehnologija
- prof. dr. Tom TURK – študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2011/2012:
Oddelek za agronomijo
- David STARIČ, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Anja PUSTOSLEMŠEK, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
Oddelek za biologijo
- Miha MAREK, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
- Nina ZUPANČIČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
- Luka NOVAK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Tinkara PIRC MAROLT, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Strukturna in funkcionalna biologija
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Črt ŠUŠTAR, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Luka KRAJNC, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo
- in obnovljivi gozdni viri
- Jernej JEVŠENAK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Lara GLIGIĆ, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Barbara PREZELJ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Petra GRMEK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Krajinska arhitektura
Oddelek za lesarstvo
- Bogdan MITKOVSKI, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
- Mavricij OLENIK, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
- Mojca ŽLAHTIČ, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Lesarstvo
Oddelek za zootehniko
- Stane GLAČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Mojca PESTOTNIK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Znanost o živali
Oddelek za živilstvo
- Rok OPARA, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Eva MRAVLJAK, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Špela BUŽINEL, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Prehrana
- Ana GORNJAK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Živilstvo
Študij biotehnologije
- Blaž GORŠEK, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
- Angelika VIŽINTIN, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
- Petra SUŠJAN, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija
Študij mikrobiologije
- Doris RANT,1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
- Živa MARSETIČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
- Sara LADINEK, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2010/2011:
- študentom za sodelovanje v ekipi IGEM, ki je na evropskem in svetovnem tekmovanju zasedla drugo mesto in s tem vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete
- Anja GOLOB
- Lucija KADUNC
- Uroš ZUPANČIČ
- Boštjan PIRŠ
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2010/2011
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2010/2011:
- prof. dr. Franci Aco CELAR– Oddelek za agronomijo
- prof. dr. Rok KOSTANJŠEK – Oddelek za biologijo
- prof. dr. Boštjan KOŠIR – Oddelek za gozdarstvo
- prof. dr. Ana KUČAN - Oddelek za krajinsko arhitekturo
- prof. dr. Miha HUMAR – Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Irena ROGELJ – Oddelek za zootehniko
- doc. dr. Blaž CIGIĆ – Oddelek za živilstvo
- doc. dr. Aleš PODGORNIK – študij Biotehnologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2010/2011:
Oddelek za agronomijo
- Anja PUSTOSLEMŠEK, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- Benjamin JUSTIN, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
- David STARIČ, 1. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Vesna WITWICKY, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
- Anka ZUPAN, 1. letnik
- magistrskih študijskih programov 2. stopnje Hortikultura in Sadjarstvo (International Master of Fruit Science)
Oddelek za biologijo
- Nina ZUPANČIČ, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
- Mateja GRAŠIČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
- Blažka BOGATAJ, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
- Judita ILC, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
- Špela DERŽIČ, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Molekulska biologija
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Ana STRITIH, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- Simon KLAUŽER, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
- MIRKO BAŠA, 1. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo
- NEJC ŠTALEC, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Lea KUŠAR, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Mojca Fabbro, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
- Nika BENČINA, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Krajinska arhitektura
Oddelek za lesarstvo
- Mavricij OLENIK, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
- Jure ŽIGON, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
- Bogdan MITKOVSKI, 1. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
- Miha JERAJ, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
- Matjaž FINŽGAR, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Lesarstvo
Oddelek za zootehniko
- Stane GLAČ, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Maruša KRAŠEVEC, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
- Klemen ČERNUTA, 2. letnik
- visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - živinoreja
- Barbara BRAČIČ, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Znanost o živali
Oddelek za živilstvo
- Eva MRAVLJAK, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Natalija PUSTIŠEK, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
- Petra GLAZERIN, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Živilstvo
Študij biotehnologije
- Maruša VADNOV, 1. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
- Miha ŠKALIČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
- Mateja POTOČNIK, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
- Marko VERCE, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija
- Miha TOME, 1. letnik
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija
Študij mikrobiologije
- Živa MARSETIČ, 1. letnika
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
- Bojan PAPIČ, 2. letnik
- univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
- Sabina ŽALIG, 1. letnika
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
- Ana KVAS, 1. letnika
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
- Jerneja PLANINC, 1. letnika
- magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2009/2010:
- Dejan SKODIČ
- Članice košarkarske ekipe BF:
- Simona KUZMA, študij agronomije
- Monika TERČIČ, študij agronomije
- Mateja DERŽIČ, študij biologije
- Sabina KALIN, študij biologije
- Manica MARKELJ, študij biologije
- Zarja MURŠIČ, študij biologije
- Eva REŠEK, študij biologije
- Irena SMOLE, študij biologije
- Danijela ŠTOLFA, študij biologije
- Katarina SMOLIČ, študij biotehnologije
- Maša KOROŠEC, študij mikrobiologije
- Urška ŠKORJANC, študij živilstva
- Člani košarkarske ekipe BF:
- Blaž TOMC ZIDAR, študij biologije
- Vid ŠVARA, študij biologije
- Marko FLAJŠMAN, študij biotehnologije
- Anže ŠVARA, študij biotehnologije
- Jernej TURNŠEK, študij biotehnologije
- Filip BLATNIK, študij gozdarstva
- Tomi LAKTIč, študij gozdarstva
- Peter BRADAČ, študij lesarstvaž
- Andraž VONČINA, študij mikrobiologije
- Javor Tadej BRIŠKI, študij živilstva
- Darko KLOBUČAR, tajnik BF
- Lea LIKOZAR
- Ajda MARIĆ
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2009/2010
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2009/2010:
- prof. dr. Ivan KREFT – Oddelek za agronomijo
- doc. dr. Božo FRAJMAN – Oddelek za biologijo
- doc. dr. Jurij MARENČE – Oddelek za gozdarstvo
- prof. Alojzij DRAŠLER - Oddelek za krajnisko arhitekturo
- prof. dr. Željko GORIŠEK – Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Antonija HOLCMAN – Oddelek za zootehniko
- doc. dr. Barbara JERŠEK – Oddelek za živilstvo
- as. dr. Aleš KLADNIK – študij Biotehnologija
- as. dr. Tjaša DANEVČIČ – študij Mikrobiologija
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2009/2010:
Oddelek za agronomijo
- Ana POTOČNIK, 1. letnik
- VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
- Martina VREŠAK, 2. letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Benjamin JUSTIN, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva-agronomija
- Martina LAVRIČ, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
Oddelek za biologijo
- Filip KÜZMIČ, 1. letnik
- UNI študija biologije
- Tinkara PIRC MAROLT, 2.letnik
- UNI študija biologije
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Nejc ŠTALEC, 1. letnik
- VSŠ študija gozdarstva
- Anže KRESE, 2. letnik
- VSŠ študija gozdarstva
- Jernej JAVORNIK, 1. letnik
- UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
- Janez KERMAVNAR, 2. letnik
- UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Mojca FABBRO, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Špela ALBREHT, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
Oddelek za lesarstvo
- Andraž NAGODE, 2. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Jure ŽIGON, 1. letnik
- UNI študija lesarstva
- Daša KRAPEŽ, 2. letnik
- UNI študija lesarstva
Oddelek za zootehniko
- Maruša KRAŠEVEC, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Mojca PESTOTNIK, 2. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Maja BARIČ, 1. letnik
- VŠS študija kmetijstva - zootehnike
Oddelek za živilstvo
- Natalija PUSTIŠEK, 1. letnik
- UNI študija živilstvo in prehrana
- UNI študija živilstvo in prehrana
Študij biotehnologije
- Miha ŠKALIČ, 1. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Ana OGRINC, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Petra SUŠJAN, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
Študij mikrobiologije
- Maša LENASI, 1. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Sara LADINEK, 2. letnik
- UNI študija mikrobiologije
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2009/2010:
- Člani ekipe na tekmovanju iGEM 2010:
- Matej ŽNIDARIČ, študij biologije
- Jernej TURNŠEK, študij biotehnologije
- Tina LEBAR, študij mikrobiologije
- Tjaša STOŠICKI, študij biotehnologije
- Člani ekipe na tekmovanjih gozdnih delavcev:
- Timotej ČADEŽ, študij gozdarstva
- Ernest KRŽIČ, študij gozdarstva
- Andrej OBLAK, študij gozdarstva
- Urban ŠTUPICA, študij gozdarstva
- Žiga ŠVIGELJ, študij gozdarstva
- Mitja TREBEC, študij gozdarstva
- Sergej TREBEC, študij gozdarstva
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2008/2009
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2008/2009:
- doc.dr. Robert Veberič – Oddelek za agronomijo
- prof.dr. Jure Pohar – Oddelek za biologijo
- doc.dr. Robert Brus – Oddelek za gozdarstvo
- as. dr. Marko Dobrilovič - Oddelek za krajinsko arhitekturo
- prof.dr. Katarina Čufar – Oddelek za lesarstvo
- prof. dr. Andrej Orešnik – Oddelek za zootehniko
- as. Mojca Korošec – Oddelek za živilstvo
- prof. dr. Simon Horvat – študij BTH
- prof. dr. Marina Dermastia – študij MB
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2008/2009:
Oddelek za agronomijo
- Martina VREŠAK, 1. letnik
- VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
- Špela PEČARIČ, 2. letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Martina LAVRIČ, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva-agronomija
- Anka ZUPAN, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Olga FERLIN, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Jan BIZJAK, 3 letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
Oddelek za biologijo
- Tinkara PIRC MAROLT, 1. letnik
- UNI študija biologije
- BLAŽKA BOGATAJ, 2.letnik
- UNI študija biologije
- Jasna LOJK, 3.letnik
- UNI študija biologije
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Anže KRESE, 1. letnik
- VSŠ študija gozdarstva
- Mateja INTIHAR, 2. letnik
- VSŠ študija gozdarstva
- Janez KERMAVNAR, 1. letnik
- UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
- Jernej JEVŠENAK, 2. letnik
- UNI študija gozdarstva 1. letnika univerzitetnega študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
- Urška BRADEŠKO, 3. letnik
- UNI študija gozdarstva
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Špela ALBREHT, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Nika BENČINA, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Urška VALENČIČ, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Katarina ISKRA, 3. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
Oddelek za lesarstvo
- Matjaž FINŽGAR, 2. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Daša KRAPEŽ, 1. letnik
- UNI študija lesarstva
- Primož TOMEC, 2. letnik
- UNI študija lesarstva
Oddelek za zootehniko
- Mojca PESTOTNIK, 1. letnik UNI študija kmetijstva – zootehnike
- Anita ULE, 2. letnik UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Anika MEDEN, 3. letnik UNI študija kmetijstva – zootehnike
- Tadej KLAVŽAR, 2. letnik VŠS študija kmetijstva – zootehnike
Oddelek za živilstvo
- Živa ZALOŽNIK, 1. letnik
- UNI študija živilstvo in prehrana
- UNI študija živilstvo in prehrana
- UNI študija živilske tehnologije
Študij biotehnologije
- Iris KRAMBERGER, 1. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Marko VERCE, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Mateja BALANTIČ, 3. letnik
- UNI študija biotehnologije
Študij mikrobiologije
- Sara LADINEK, 1. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Ana KVAS, 2. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Anja ZAGOŽEN, 3. letnik
- UNI študija mikrobiologije
Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2008/2009:
- Eva ČEH, študij biotehnologije
- Anže SMOLE, študij biotehnologije
- Jerneja MORI, študij mikrobiologije
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2007/08
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2007/08:
- prof. dr. Dominik VODNIK, Oddelek za agronomijo
- prof. dr. Kristina SEPČIĆ, Oddelek za biologijo – študij biotehnologije
- doc. dr. Robert BRUS, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Martin ZUPANČIČ strok.sod., Odd. za lesarstvo
- dr. Marko DOBRILOVIĆ, Oddelek za krajinsko arhitekturo
- prof. dr. Emil ERJAVEC, Oddelek za zootehniko
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2007/08:
Oddelek za agronomijo
- Špela PEČARIČ , 1. letnik
- VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
- Milan MARKEŽIČ, 2. letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Anka ZUPAN, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva-agronomija
- Tanja SKUMAVC, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Maša JELUŠIČ, 3 letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
Oddelek za biologijo
- Luka KRISTANC, 1. letnik
- UNI študija biologije
- Jasna LOJK, 2.letnik
- UNI študija biologije
- Barbara DRAŠLER, 3.letnik
- UNI študija biologije
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Dragomir GRCE, 2. letnik
- VSŠ študija gozdarstva in gospodarjenja z gozdnimi viri
- Matej BARTOL, 1. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Urška BRADEŠKO, 2. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Martin ŠIMON, 3. letnik
- UNI študija gozdarstva
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Nika BENČINA, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Urška VALENČIČ, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Katarina ISKRA, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Žiga MALEK, 3. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
Oddelek za lesarstvo
- Matjaž FINŽGAR, 1. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Aleš BOHTE, 2. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Nejc KOBE, 1. letnik
- UNI študija lesarstva
- Matej HOLCAR, 2. letnik
- UNI študija lesarstva
- Peter KURNIK, 3. letnik
- UNI študija lesarstva
Oddelek za zootehniko
- Maja MURN, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Anika MEDEN, 2. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Neža BRIC, 3. letnik
- UNI študija kmetijstva – zootehnike
- Tadej KLAVŽAR, 1. letnik
- VŠS študija kmetijstva - zootehnike
Oddelek za živilstvo
- Helena VOLK, 1. letnik
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
Študij biotehnologije
- Marko VERCE, 1. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Vesna BRGLEZ, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Anže SMOLE, 3. letnik
- UNI študija biotehnologije
Študij mikrobiologije
- Ana KVAS, 1. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Anja ZAGOŽEN, 2. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Breda NOVOTNIK, 3. letnik
- UNI študija mikrobiologije
Pohvale za študente, ki sov vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2007/08:
- Tea PERC, oddelek za krajinsko arhitekturo
- Katarina HORAČEK, oddelek za krajinsko arhitekturo
- Jelka POHAR, študij mikrobiologije
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2006/07
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2006/07:
- prof. dr. Katja VADNAL, Oddelek za agronomijo
- prof. dr. Mihael J. TOMAN, Oddelek za biologijo
- prof. dr. Borut ŠTRUKELJ, Fakulteta za farmacijo – študij biotehnologije
- doc. dr. Robert BRUS, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- asist. mag. Martin JESENKO, Fakulteta za matematiko in fiziko – Odd. za
- lesarstvo
- asist. dr. Lejla Pašić, Oddelek za biologijo – študij mikrobiologije
- asist. dr. Dušan Terčič, Oddelek za zootehniko
- asist. mag. Tomaž POŽRL, Oddelek za živilstvo
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2006/07:
Oddelek za agronomijo
- Nina HROVAT , 1. letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Vlasta CUNJA, 2. etnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Tanja SKUMAVC, 1. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Maša JELUŠIČ, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Marko CVETKO, 2 letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Neža DORNIK, 3 letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
Oddelek za biologijo
- Tea ROMIH, 1. letnik UNI študija biologije
- Diana NOVAK, 2.letnik UNI študija biologije
- Katja HRIBAR, 3.letnik UNI študija biologije
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Dragomir GRCE, 1. letnik
- VSŠ študija gozdarstva in gospodarjenja z gozdnimi viri
- Urška BRADEŠKO, 1. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Simona OTO, 2. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Laura ŽIŽEK, 3. letnik
- UNI študija gozdarstva
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Diana GOLOB MRAK, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Žiga MALEK, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Tjaša MLADOVAN, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Maruša MATKO, 3. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
Oddelek za lesarstvo
- Aleš BOHTE, 1. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Matej JANEŽIČ, 2. letnik
- VSŠ študija lesarstva
- Marko VIDERGAR, 1. letnik
- UNI študija lesarstva
- Peter KURNIK, 2. letnik
- UNI študija lesarstva
- Aleš UGOVŠEK, 3. letnik
- UNI študija lesarstva
Oddelek za zootehniko
- Anika MEDEN, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Irena ŽUPEC, 3. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
Oddelek za živilstvo
- Eva GROHAR, 1. letnik
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
Študij biotehnologije
- Jernej TURNŠEK, 1. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Anže SMOLE, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Jernej ROJKO, 3. letnik
- UNI študija biotehnologije
Študij mikrobiologije
- Špela MIKLAVČIČ, 1. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Mojca GORNIK, 2. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Tadeja LUKEŽIČ, 3. letnik
- UNI študija mikrobiologije
Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2005/06
Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka v štud. letu 2005/06:
- Dr. Zalika ČREPINŠEK, Oddelek za agronomijo
- Prof. dr. Kristina Sepčič, Oddelek za biologijo
- Doc. dr. Robert Brus, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Doc. dr. Milan Šernek, Oddelek za lesarstvo
- Viš. pred. mag. Ajda Kermauner Kavčič, Oddelek za zootehniko
Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2005/06:
Oddelek za agronomijo
- Ana Vizjak, 1. letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Lenart Babič, 2 letnik
- VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
- Marko Cvetko, 1. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Anja Marinič, 2. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
- Maja Vogrinčič, 3. letnik
- UNI študija kmetijstvo-agronomija
Oddelek za biologijo
- Žiga Fišer, 1. letnik
- UNI študija biologije
- Katja Hribar, 2. letnik
- UNI študija biologije
- Marjeta Konec, 3. letnik
- UNI študija biologije
Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
- Katarina Hladnik, 1. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Laura Žižek, 2. letnik
- UNI študija gozdarstva
- Simon Poljanšek, 3. letnik
- UNI študija gozdarstva
Oddelek za krajinsko arhitekturo
- Kaja Flis, 1. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Sara Tavčar, 2. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
- Mojca Langerholc, 3. letnik
- UNI študija krajinske arhitekture
Oddelek za lesarstvo
- Bogdan Zorko, 2. letnik
- VSŠ lesarstva
- Matej Grilc, 1. letnik
- UNI študija lesarstva
- Matjaž Čop, 2. letnik
- UNI študija lesarstva
- Peter Prislan, 3. letnik
- UNI študija lesarstva
Oddelek za zootehniko
- Irena Jakoš, 1. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
- Urša Vehovec, 3. letnik
- UNI študija kmetijstva - zootehnike
Oddelek za živilstvo
- Tjaša Prevc, 1. letnik
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
- UNI študija živilske tehnologije
Študij biotehnologije
- Vasja Progar, 1. letnik
- UNI študija biotehnologije
- Maja Štalekar, 2. letnik
- UNI študija biotehnologije
Študij mikrobiologije
- Matej Prijatelj, 1. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Luka Pintarič, 2. letnik
- UNI študija mikrobiologije
- Ota Fekonja, 3. letnik
- UNI študija mikrobiologije