V sredo, 22.5.2024, je dekanja Biotehniške fakulteta prof. dr. Marina Pintar, sprejela športnike Biotehniške fakultete, ki so zastopali Biotehniško fakulteto na tekmovanjih v ligah Univerze v Ljubljani.

Sprejem je bil na Oddelku za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire, udeležilo se ga je več kot 30 naših športnikov.

V študijskem letu 2023/2024 so naši študenti zastopali Biotehniško fakulteto v ligah Univerze v Ljubljani v treh športih. Moška in ženska ekipa je zastopala fakulteto v košarki in odbojki, medtem ko je v futsalu Biotehniško fakulteto zastopala moška ekipa.

Združena ekipa v košarki, sestavljena iz predstavnikov več fakultet Univerze v Ljubljani, je dosegla 2. mesto. Moška odbojkarska ekipa je bila uspešna še v osmini finala, v četrtfinalu pa je izpadla.

Iskrena zahvala gre vsem športnikom in vodstvu fakultete, ki zelo podpira športne aktivnosti.

Picture1

Foto: BF