Slovensko biokemijsko društvo letos organizira že sedmi Dan biomolekularnih znanosti – BIOmolekularec. Več informacij o dogodku je dostopnih na spletni strani.

Dogodek bo potekal v četrtek, 26. septembra 2024, na Biotehniški fakulteti Univerze z Ljubljani. Letošnji dogodek bo sestavljen iz petih sekcij s kratkimi predavanji in okrogle mize z naslovom »Hrana prihodnosti?«.

Rok za oddajo povzetkov prispevkov je podaljšan do 12. avgusta 2024. Oddani prispevki se vpišejo v COBISS (Objavljeni povzetek znanstvenega prispevka na konferenci). Programski odbor bo izbral prispevke, ki bodo predstavljeni v obliki kratkih predavanj.

Rok za prijavo v primeru pasivne udeležbe je 20. september 2024.

V primeru dodatnih vprašanj nam pišite na naslov .

V upanju, da se septembra vidimo v čim večjem številu, vas vabimo k prijavi in širjenju tega sporočila med vašimi kolegi.

Organizacijski odbor BIOmolekularca 2024